top of page

Hakkımızda

Yaz Kış Halı Yıkama Fabrikası

Firmamız Ankara'da 2008'den Bu Yana Halı ve Koltuk Yıkama Alanında Hizmet Vermektedir.

Kaliteli hizmetin tek adresi olarak tanınan firmadır. Halı yıkamak bir sanat işidir. Firmamız, bu işi ek iş olarak değil tek iş olarak yapmaktadır. Halılarınızı hiç bir aracı olmadan kendi fabrikamızda yıkamaktayız. Bunun için yapmanız gereken tek şey telefon numaralarımıza çağrı bırakmanız... Biz sizi arayarak ücretsiz servisimizle adresinizden halılarınızı teslim alıyor, fabrikamızda itina ile yıkadıktan sonra yine ücretsiz servisimizle evinize teslim ediyoruz.

halı yıkama ankara
VİZYONUMUZ
“Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye'mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek”
MİSYONUMUZ
Çalıştığımız tüm alanlarda Türkiye'ye uygun en yeni ve en ekonomik teknolojileri getirmek ve kullanıcıların hizmetine sunmak, bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmak”

mesaj kutusu

Success! Message received.

bottom of page